Ubytování

Apartmán Honey nabízí svým hostům příjemné a moderní ubytování v horském prostředí. V okolí apartmánu se můžete věnovat nejen pěší turistice a lyžování. Na Dolní Moravě si užijete spoustu zážitků, ať už adrenalinových či odpočinkových!

Vítá Vás Apartmán Honey!

Apartmán Honey poskytuje ubytování až pro 4 osoby, které je zároveň vhodné i pro děti.

K apartmánu patří i úložný prostor, který můžete využít například jako úschovnu kol nebo lyží. Auto si můžete zaparkovat na parkoviště, patřící k apartmánu s označením B4.3.

Kuchyň je plně vybavena všemi základními potřebami pro přípravu jídla.

K dispozici je dále jedna koupelna a dvě ložnice s manželskými postelemi. V obývacím pokoji naleznete chytrou televizi s připojením k internetu.

I přesto, že možná jste si na Dolní Moravu přijeli vyzkoušet internetový detox, můžete se u nás připojit k Wi-Fi.

K apartmánu přiléhá i malý balkon s výhledem na okolní krajinu.

Harmonogram ubytování

Příjezd: 15:00 – 18:00
Odjezd: 10:00 – 11:00
O čase svého příjezdu nás prosím kontaktujte. Na změnách v časech se lze domluvit individuálně.

Záloha za ubytování

Při příjezdu je vyžadována hotovostní záloha pro případnou úhradu škod (80 Euro / 2000 Kč). Záloha je vratná v plné výši případě, že nebyly napáchány žádné škody.

V blízkosti apartmánu

Umístění apartmánu je skvělé pro rodiny s dětmi. Přibližně 100 m od ubytování si děti vvhrají na dětském hřišti. Kromě hřiště je k dispozici i hřiště na beach volejbal.

Rodiče zatím mohou zavítat na skleničku do baru Větrák, který přiléhá k dětskému hřišti. Na Větráku si můžete objednat i něco malého k snědku.

V zimě Větrák provozuje i sjezdovku. Děti můžete přihlásit do lyžařské školky a sami si pak užít sjezdovku. Sjezdovky jsou na Větráku tři. Každá z nich má délku asi 800 metrů. Zároveň si můžete přímo v domě (v ubytovacím komplexu) zapůjčit lyžařské vybavení.

V blízkém okolí apartmánu vede i několik cyklostezek, které samozřejmě přijdou vhod mimo zimní měsíce.

Galerie

Adresa

Dolní Morava 69
561 69, Dolní Morava
Česká republika
Číslo apartmánu a parkoviště: B4.3

Kontakt

Šárka Žerníčková

Kontaktujte nás!